Szukaj
Close this search box.

FAQ

WYCENA

Oczywiście, że nie. 🙂 Darmowy projekt możemy przygotować dla Ciebie sami, ale dobrze abyśmy znali jak najwięcej szczegółów, które są dla Ciebie istotne tj. napis/logo, rodzaj czcionki (prosta, pisana, z szeryfami, itp.), kolorystyka, podkład, wielkość, itp. Jeżeli masz zdjęcia miejsca gdzie neon/reklama ma zawisnąć, prześlij je również do nas (przygotujemy wizualizację jak finalnie będzie się to wszystko komponowało). Do przesłania wszystkich tych danych dobrze jest skorzystać z formularza wyceny, dzięki temu szybko i sprawnie otrzymasz to czego oczekujesz. Koniecznie podaj też numer telefonu do siebie, w razie pytań szybciej się z Tobą skontaktujemy.

Praktycznie z każdej (jeżeli literki nie będą tylko zbyt małe aby je wygiąć – najmniejszy znak który się da wykonać to ok. 5 cm wysokości), ale czym bardziej skomplikowana czcionka tym zwykle wyższa cena neonu. Neony najlepiej wyglądają gdy wykonane są prostymi czcionkami np.: Arial lub pisanymi, a najgorzej czcionkami szeryfowymi tj. Times New Roman. Pamiętaj również, że rurki neonowe mają stałą grubość dlatego czcionki, które mają zmienną szerokość linii (zwężają się i rozszerzają) będą zupełnie inaczej wyglądały jako neon. Jeżeli chcesz wybrać nietypowy font możesz skorzystać ze strony https://www.fontspace.com gdzie online sprawdzisz jak będzie prezentował się Twój przyszły neon.

Najlepiej w formacie wektorowym (CorelDRAW lub Adobe Ilustrator), ale nie pogardzimy nawet JPG czy GIFem. 😉

Wyceny staramy się robić jak najszybciej, ale czasami tworzy się mała kolejka. Zazwyczaj zajmuje nam to 1-2 dni robocze.

ZAMÓWIENIE

Po zaakceptowaniu wyceny i otrzymaniu niezbędnych danych, przygotowujemy i przesyłamy mailem umowę gdzie wymienione są wszystkie niezbędne szczegóły zamówienia oraz dołączona jest akceptacja graficzna. Po odesłaniu przez Ciebie podpisanych skanów/zdjęć podpisanych dokumentów oraz wpłaceniu zadatku, rozpoczynamy realizację zamówienia.

Wszystko zależy od tego jak duży i skomplikowany jest neon/reklama i jak duże jest obłożenie produkcyjne. Zazwyczaj większość zamówień realizowana jest w przeciągu 10-15 dni roboczych.

Oczywiście. 🙂 Siedziba firmy KAPILAR-REKLAMA mieści się pod Łodzią, w samym centrum Polski. Mamy więc wszędzie tak samo blisko. Nasze samochody rozwożą różne towary po terenie całego kraju, dzięki czemu nie ma problemu z uszkodzeniami przez firmy spedycyjne. Jeżeli transport brygady montażowej bezpośrednio z siedziby firmy jest zbyt drogi, to korzystamy z usług zaprzyjaźnionych i sprawdzonych ekip z całego kraju.

DOSTAWA

Najczęściej staramy się dostarczać je własnym samochodami (dysponujemy flotą, którą cały czas jeździ po Polsce) lub prosimy o odbiór własny z naszej siedziby w Antoniewie pod Łodzią. W nagłych przypadkach korzystamy z przesyłek konduktorskich lub wysyłek autobusami PKS. Spedycji staramy się unikać ze względu na duże szanse, że delikatna przesyłka (rurki neonowe) zostanie uszkodzona.

Rurki neonowe pakowane są w specjalne pudełka kartonowe. Każda rurka jest osobno zabezpieczana, aby nie potłukła się o inne rurki w opakowaniu. Pomimo zabezpieczenia, trzeba się z nimi obchodzić maksymalnie ostrożnie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?